MOGUĆNOST PRIJELAZA DJETETA U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA 2020./2021. GODINU

Dječji vrtić „Tratinčica“
Zagreb, Sv. Mateja 131

OBAVIJEST PREUZMI

RODITELJIMA/ SKRBNICIMA  O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/CE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./2021.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/cu u Dječjem vrtiću „Tratinčica“, a ne odgovara mu po mjestu stanovanja, ima mogućnost prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić blizu mjestu stanovanja.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 16. do 27. ožujka 2020. godine u dječji vrtić koje dijete/ca pohađa/ju.

U skladu s preporukama za online komunikaciju s građanima molimo Vas da navedene zamolbe podnosite putem službene elektroničke pošte: vrtic.tratincica@zagreb.hr

Komisija za upis djece rješavati će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću „Tratinčica“ i kriterijima za prednost pri upisu.

v.d. RAVNATELJ/ICA

Nevenka Baksa,mag.praesc.educ.