REZULTATI PRIJELAZA DJETETA U DRUGU ODGOJNU SKUPINU UNUTAR DV TRATINČICA za 2020.-2021.

nakon prikupljenih predbilježbi zainteresiranih roditelja za prijelaze u redovne i posebne programe DV Tratinčica obavještavamo vas o rezultatima prijelaza:

-         svi zahtjevi za prelascima iz jedne u drugu redovnu skupinu odobreni su

-
svi zahtjevi za prelazak u poseban sportski program –Loptice odobreni su

-
zahtjevi za prelazak u posebni program rano učenje engleskog jezika – Trešnje, odobreni su za djecu rođenu 2015. i 2017. godine,

a nisu odobreni za 2 djece koja do rujna nisu navršila 3 godine (2018.)

-
zahtjevi za prelazak u poseban glazbeni program - Sovice nisu odobreni ni jednom djetetu. Zbog premalog broja ukupno predbilježene djece       glazbeni program nije planiran za realizaciju u narednoj ped. godini.

Svi postojeći polaznici skupine Sovice ostaju u skupini u redovnom programu.

- u PO Jakuševec poseban program engleskog jezika i sporta nije planiran za realizaciju u narednoj pedagoškoj godini zbog nedovoljnog broja zainteresirane /predbilježene djece.

Svi postojeći polaznici skupine Zvjezdice ostaju u skupini  redovitog programa.

Po završetku upisa u dječji vrtić za pedagošku godinu 2020.-2021. obavijesti ćemo vas o planiranoj organizaciji rada svih skupina.

Stručno razvojna služba                                          Ravnateljica