Kalendar događanja u veljači 2020.

U jednoj kalendarskoj godini postoje unaprijed određena događanja u prirodi i društvu, koja su poticaj za događanja u odgojno-obrazovnom radu. Praćenjem aktualnih događanja kroz godinu pomažemo djetetu da shvati i razumije ritam godine i međusobne ovisnosti prirode i čovjeka te društva u cjelini. Dijete uči kroz snažan doživljaj. Aktualnosti iz okoline djetetu približavamo kroz neposredne doživljaje svim osjetilima. To činimo kroz kontakte s odraslima i drugom djecom u vrtiću i izvan njega - proslave, svečanosti, susreti, posjete, izleti.

KALENDAR DOGAĐANJA U VELJAČI 2020.

DATUM

SADRŽAJ

ODGOJNE SKUPINE

Tijekom veljače

Aktivnosti vezane uz Poklade i pokladne običaje

Sve odgojne skupine

04./05./06.

11./12./13.02.

Provođenje CAP radionica za djecu

Skupine s djecom školskim obveznicima – Sovice, Kockice i Pahuljice

12., 17. i 20.2.

Predstava Između krajnosti (Antuntun – Udruga za razbijanje dosade)

Vrtićke skupine na centralnom objektu, aleje, Hribarov prilaz, Vajdin vijenac, Jakuševac i Buzin

Datumi naknadno

Pripovjedno kazalište u izvedbi dramske grupe

Sve skupine

Datum naknadno

Maskenbal za djecu i roditelje u popodnevnim satima

Centralni objekt, aleje, Hribarov prilaz i Vajdin vijenac prema dogovoru

Datum naknadno

Maskenbal za djecu u dvorani centralnog objekta te kostimirana šetnja naseljem i tjeranje zime udaraljkama, čegrtaljkama

Jakuševac, pojedine skupine na centralnom objektu, alejama, Hribarovom prilazu i Vajdinom vijencu prema dogovoru

Vrtići u kvartovskom kinu

Skupine Kockice, Trešnje, Pahuljice i Školjkice

*Opširnije o aktivnostima čitajte u kutiću za roditelje u skupini. Ovo su samo okvirni sadržaji i aktivnosti.