Kalendar događanja za mjesec travanj 2019.

U jednoj kalendarskoj godini postoje unaprijed određena događanja u prirodi i društvu, koja su poticaj za događanja u odgojno-obrazovnom radu. Praćenjem aktualnih događanja kroz godinu pomažemo djetetu da shvati i razumije ritam godine i međusobne ovisnosti prirode i čovjeka te društva u cjelini. Dijete uči kroz snažan doživljaj. Aktualnosti iz okoline djetetu približavamo kroz neposredne doživljaje svim osjetilima. To činimo kroz kontakte s odraslima i drugom djecom u vrtiću i izvan njega - proslave, svečanosti, susreti, posjete, izleti.

KALENDAR AKTIVNOSTI ZA MJESEC TRAVANJ 2019.

DATUM SADRŽAJ
2.4. i 3.4. Kazališna predstava :“Priča koja drži vodu“ u dvorani centralnog objekta prema rasporedu
4.4. Kazališna predstava :“Priča koja drži vodu“ u Buzinu, skupina Cvjetići
4.4. i 5.4. Posjet prometnog policajca za školske obveznike i grupe predškole-prema rasporedu
5.4. STEM radionice u skupini Suncokreti; više u kutiću za roditelje skupine
8.4. Filmska projekcija u KUC-u Travno „Ernest i Celestine“; idu skupine: Rode, Zečići i Žabice
9.4. Specijalno izdanje Čitanja s plišancima-Susret s autoricom Mrljeka i Perljeka, književnicom Jelenom Pervan
Tijekom travnja Aktivnosti vezane uz Uskršnje običaje po skupinama (priče, radionice, ukrašavanje pisanica)
23.4. Završetak humanitarne akcije „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“

*Sve ove aktivnosti su okvirne. Ovise o dobi i interesu djece. Opširnije čitajte u kutićima za roditelje u skupinama.